Çağrı Merkezi: 0212 511 0 444

Organische Keratin Fibers Siyah Topik 50 gr.

105,00 TL
Ürün Açıklaması
Dünyanın En İyi Saç Gürleştirici Ürünü

TOPAKLANMA KESİNLİKLE YAPMAZ , SAÇIN ÖN BÖLGESİNDE SULU BOYAYLA BOYANMIŞ GİBİ GÖZÜKMEZ. GRİ YADA LACİVERT GÖRÜNTÜ OLUŞTURMAZ.

%100 DOĞAL GÖRÜNÜM

LÜTFEN TÜM AÇIKLAMALARI OKUYUNUZ !!!Sof-Güç

Klasik Keratin Tozları Mikron Olarak Küçük ve Zayıftır Birde Keratin Tozu Kullanıldığı Kafa Bölgesinde Isıya,Tere ve Spreye Maruz Kalır 1-2 Saat Sonra İse Bir Çok Keratin Tozu Güçsüz Düşer ve Lif Özelliğini Yitirmiş Olur Saçta Topaklanma Saçın Ön Bölgesinde Sulu Boyayla Boyanmış Gibi Görünmesine Sebep Olur.

Organische Saç Gürleştirici Lif, Dünyada İlk Defa Uygulamaya Soktuğu Sof-Güç Formülü Sayesinde Bu Zaafları Tümüyle Ortadan Kaldırmıştır.

OrganischeLif Tozları Mikron Olarak Küçüktür Sof-Güç Formülü Sayesinde İse Lif Tozunun Sağlamlığı Klasik Keratin Tozlarına Göre 3 Kat Daha Arttırılmışdır. Bu Nedenle Saçta Topaklanma Kesinlikle Yapmaz.Saçın Ön Bölgesinde Sulu Boyayla Boyanmış Görüntüsü Oluşturulmaz.Futbol, Basketbol , Koşu ...

Spor Yaparken Pek Çok Keratin Tozu Kullanıcıları Terlersem Saçımdan Ürün Akarmı Korkusu Yaşar Organische Saç Gürleştirici Lif Kullanıcıları Bu sorun ile Asla Karşılaşmazlar Yapmanız gereken Organische Saç Gürleştirici Lif ve Organische saç Lifi Spreyini Kullanmanız Yeterlidir. Artık Böyle bir sorun ile karşılaşmayacaksınız.Beyaz Gömlek ve Yastık

Organische Lif Tozu Kullanıcıları Artık Çekinmeden Beyaz Gömlek Giyebilecekler Artık Uyudukları Zaman Yastıklarına Keratin Tozu döküldümü Korkusu Yaşamıyacaklar.ORGANISCHE NASIL UYGULANIRSaçlarınızı bir kurutma makinası yada havlu ile kurulayınız , Lif Tozunun saçınıza tutunabilmesi ve kalıcı olması için saçlarınız kuru olmalıdır. Uygulama kutusunu elinize alın ve gürleştirmek istediğiniz bölgeye yaklaştırarak serpiniz , Saçınıza hafiften elinizle vurun yada tarakla hafifçe tarayın. Böylece lif tozunun dökülen alanda bütünleşmesi sağlanacaktır. Saçınız çok seyrekse hafiften elinizle vurunuz ve son adım olarak spreye saçınıza sıkarak lif tozunu sabitleyiniz.
Yorumlar
Yorum Yap