Çağrı Merkezi: 0212 511 0 444

Sortick Rebirth Keratine Milk 250 ml.

69,00 TL
Barkod 8681769004632
Marka SORTICK
Ürün Açıklaması

Sortick Profesyonel Keratin Sütü 250ml.  

Tuz,Paraben,Sülfat içermez.

Sortick keratin sütü formülündeki zengin içerik sayesinde açma ve boyamadan hasar görmüş taranmayan saçlar için mükemmel iyileştirme çözümü sunacaktır. Günlük kullanıma uygundur. Daha etkili sonuç için Sortick saç bakım ürünleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. 

Durulanan Uygulama: 

Sortick Keratin Şampuanı ile yada herhangi bir bakım şampuanı ile yıkanılan saça uygulanır şampuandan arınan saça yeteri miktarda 20-30ml Sortick Keratin Sütü masaj yapılarak uygulanır 5-6 dakika bekleme süresinin ardından bol su ile durulanır ve üzerine tekrar şampuanlama işlemi yapılmaz. 

Durulanmayan Uygulama: 

Sortick Keratin Sütü 5ml kadar avuç içine alınır, avuç içlerinde saç derisine temas etmeden dipten uca doğru yedirilerek uygulanır. Üzerine fön çekilir ve uygulama tamamlanır.

 

Keratin Sütü Nedir?
Keratin, saçın yapı taşlarından belki de en önemlisini oluşturmakta olan proteindir. Saç hücrelerinin bir arada tutulmasıyla beraber direncinin de artmasına yardımcı olmaktadır. Nem dengesini de sağlayarak saçların kuruluğunu giderip daha bakımlı ve sağlıklı görünmesine yardımcı olmaktadır. Keratin sütü saçları tamamen kökten uca beslemektedir. Saç düşleştirme işlemi yapılmış olan saçlara kırılmayı ve zarar görmeyi engelleyecek bakımı yapar. Daha çok brezilya keratini uygulanmış olan saçların, öncesinde bu süt uygulaması yapıldığında daha uzun süre boyunca kalmasını sağlamaktadır. Saç tellerinde adet koruyucu bir kalkan oluşturmaktadır. Kırılan, dökülen ve aşırı yıpranmış haldeki saçlara kökten uca bakım yapar. Kökten ve uçtan koparak dökülmelere engel olur. Saçların içten dışa onarımını sağlar. Mat, dökülmekte olan ve cansız saçlara gerekli bakımı yaparak saç dökülmesini büyük derecede önler. Bu bakım sütlerinin içerisinde bulunan biotin vitamini sayesinde de saç telleri kalınlaşır ve güçlenir. Bunun yanında da saçın asıl olması gereken canlılığı ve parlaklığının da görünmesine yardımcı olur.

Yorumlar
Yorum Yap