Çağrı Merkezi: 0212 511 0 444

Wahl 8171 Detailer Wide Cordless Saç Sakal Kesme Makinesi

5.900,00 TL
Ürün Açıklaması

Hızlı Tıraş

Sahip olduğu keskin bıçakları sayesinde dakikalar içinde tıraş olabileceksiniz. Zamandan ve enerjinizden tasarruf etmenizi sağlayacak bu Wahl Detailer saç sakal kesme makinesinden çok memnun kalacaksınız.


Rahat Tutuş

Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu saç sakal kesme makinesini tutmanız çok rahat ve kolay olacaktır. Rahat tutuş özelliği sayesinde konforlu bir şekilde sakallarınızı veya saçlarınızı kesebilirsiniz. 190g ağırlığında olduğu için kullanırken eliniz yorulmayacaktır.


T Bıçak

Yüksek hassasiyete ve ekstra geniş hacme sahip olan bu saç sakal kesme makinesi çok daha fazla saçı çok daha hızlı şekilde kesecektir. Erişilmesi güç bölgelere bile kolayca erişerek size ayrıntılı ve düzgün kesim imkânı sunar.

Güçlü Tıraş Makinesi

En ağır işleri bile güçlü şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak güçlü bir motora sahiptir. Bu özellik sayesinde onu her türlü durumda kullanabileceksiniz. Size özgür kullanım alanı sağlayacaktır.


Uzun Kablo

Elektrik prizine takılı durumda kullanılan bu saç sakal kesme makinesinin kablosu oldukça uzundur. 2,9 metre uzunluğundaki bu kablo size rahat kullanım sağlayacaktır. Ayrıca kablolu kullanım sayesinde şarj bitmesi ya da pil bitmesi gibi sorunlar ile karşılaşmayacaksınız.


Teknik Özellikleri

Döner motoru dakikada 5000 devir dönmektedir. Elektrik prizine takarak sürekli kesintisiz çalışma imkânı sunar. Krom bıçaklara sahiptir. Kesim uzunluğu 0.1mm, kesim genişliği ise 32mm’dir. Kablo uzunluğu 2,9metredir ve 190gram ağırlığındadır.

Yorumlar
Yorum Yap